Polecamy:

Komponenty WWW
ŻAKI ida jak burza
W kolejnym meczu ligi amatorskiej, drużyna żaków podejmowała Promil Team.
Morale zespołu przed meczem nie byly zbyt dobre, niedyspozycja srodkowego oraz libero zmusiła zaki do zbierania składu na kilkanascie godzin przed meczem.
Żaki wsparte przez kolege firmujacego się skrótem CMwP-Krzysztofa Steca-Łepkowskiego. Zdołały wygrać pierwszego seta, zasługa tez była dobra gra blokiem zespołu. Powrot o 5 rano ze studniówki dała sie we znaki grajacemu z numerem 3, srodkowemu żaków.
Drugi set zakonczyl się przegrana, nie ulega watpliwosci iz szanowny Pan sedzia wspomogł druzyne Promili kilkoma niesprawiedliwie przyznanymi punktami, widocznie uznał że trzeba im pomoc.
Zespol Żakow trzeciego seta wygral bez wiekszy problemow aby w czwartej odslonie ulec druzynie przyjezdnych.
Tie-Break nalezał do prawdopodobnie najbardziej emocjonujacych setów w karierze żaków. Przy stanie 12:9 na korzysc gospodarzy, stało sie cos czego nawet najwieksi sceptycy sie nie spodziewali. Promil Team doporowadził do pilki meczowej 12:14. Żaki zachowały zimna krew, wygrywajac cale spotkanie 3:2.